fbpx

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna w moim wykonaniu to przede wszystkim szczere, naturalne kadry w których najważniejsi jesteście Wy i emocje między Wami. Bardzo ważne jest dla mnie aby każda sesja była inna i przygotowana specjalnie dla Was. Zależy mi na tym, abyście na zdjęciach byli dokładnie tacy, jakimi jesteście – bez sztuczności, nienaturalnych póz i wymuszonych uśmiechów i spojrzeń wprost w obiektyw aparatu. Zarówno w studio jak i w plenerze stawiam na prostotę i klasykę – tak, aby zdjęcia które Wam wykonam były ponadczasowe.  

sesja rodzinna białogard
sesja rodzinna koszalin
sesja rodzinna w zbożu

Jak wygląda sesja?

Bardzo zależy mi na tym, aby każda sesja rodzinna u mnie była wyjątkowa i niepowtarzalna – przygotowana specjalnie dla Was. Przed sesją na pewno porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach i o tym, jaka sesja Wam się marzy. Spróbuję dowiedzieć się jakie kolory wam się podobają, jakie miejsca lubicie, jak spędzacie wolny czas… Fotografować możemy w moim studio w Białogardzie, w plenerze lub u Was w domu. Jeśli chodzi o plener, to możliwości są właściwie nieograniczone – łąka, las, morze, jezioro, park… Po rozmowie z Wami przygotuję plan sesji i przedstawię Wam moje pomysły.

Podczas samej sesji zadbam o wszystko – powiem Wam co robić, jak i gdzie się ustawić. Wszystko to tak, abyście jak najlepiej wyszli na zdjęciach, jednocześnie czując się komfortowo i dobrze się przy tym bawiąc. 

Inaczej wygląda sesja rodzinna w studio, inaczej na plaży lub w lesie. Na sesji będą trzy osoby, czy dziesięć? A może zabierzecie swoich czworonożnych przyjaciół?

Sami widzicie więc, że nie ma jednej odpowiedzi na pytanie “Jak wygląda sesja?”. Każda inaczej. Niezmienne jest jedno – podczas sesji nigdy nie zabraknie nam uśmiechu, dobrej zabawy i wspaniałej atmosfery.

Sesja Rodzinna Białogard

Jak się przygotować?

O przygotowania do sesji, podobnie jak i o samą sesję, możecie być spokojni - zajmę się wszystkim. Podczas wspólnej rozmowy co najmniej kilka dni przed sesją ustalimy Wasze oczekiwania. Dowiem się jaki nastrój chcielibyście uzyskać na zdjęciach, jakie kolory i miejsca lubicie. Na tej podstawie będę mógł przygotować Wam plan sesji. Jeśli sesja będzie plenerowa - zaproponuję kilka miejsc w których będziemy fotografować. Jeżeli studyjna - przygotuję odpowiednie scenki.

Kiedy i jak otrzymam zdjęcia?

Podczas każdej sesji rodzinnej wykonam bardzo wiele różnych ujęć. W dniu sesji lub nazajutrz prześlę Wam galerię internetową, zawierającą podgląd wszystkich ujęć jakie wykonałem. Spośród nich wybieracie zdjęcia, które zostaną poddane retuszowi i które otrzymacie jako ostateczny efekt sesji. Jeżeli spodoba się Wam więcej ujęć, niż wynika to z pakiety który wybraliście – nie ma problemu, zawsze możecie dokupić dodatkowe zdjęcia. Po wybraniu przez Was zdjęć ja przystępuję do retuszu i postprodukcji, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się gotowymi zdjęciami.

Zawsze wyznawałem zasadę, iż wyjątkowe zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę. Dlatego wszystkie zdjęcia, które wybierzecie, otrzymacie ode mnie nie tylko w formie cyfrowej, ale przede wszystkim jako eleganckie wydruki na papierze jedwabnym. Zawsze najwyższej jakości, starannie zapakowane.

sesja rodzinna kołobrzeg
Sesja Rodzinna Fotograf Białogard
Sesja Rodzinna Fotograf Białogard

Galeria

Zapraszam do zapoznania się z galerią fotografii rodzinnej.