fbpx

Sesja brzuszkowa Asi i Marcina

Coś nas wiosna w tym roku nie rozpieszczała… Na sesję brzuszkową w kwietniu z Asią i Marcinem umówiliśmy się jeszcze w styczniu, więc im bliżej terminu sesji, tym uważniej śledziliśmy prognozy pogody. Te uparcie pokazywały, że będzie słonecznie, ale zimno.  Liczyliśmy, że może jednak pogoda nas zaskoczy… i faktycznie tak się stało. Nie dość, że było zimno, to jeszcze wiało a słońce gdzieś zniknęło i zaczęło padać 😉 Asia jednak niczego się nie przestraszyła, zaryzykowaliśmy i chyba się opłaciło. Kiedy dotarliśmy na plażę przestało padać, a zza warstwy chmur delikatnie przebijało się słońce, dając wspaniałe, miękkie światło. 

sesja ciążowa kołobrzeg
sesja ciążowa kołobrzeg
Sesja ciążowa Kołobrzeg

Bardzo się ucieszyłem kiedy dowiedziałem się, że Asi marzy się sesja akurat na plaży.  Ja uwielbiam fotografować wszędzie, ale bałtyckie plaże lubię szczególnie. Wiele lat fotografowałem krajobraz, znam dzięki temu chyba każdą plażę w okolicy Koszalina czy Kołobrzegu. Do każdej sesji jestem w stanie dobrać odpowiednie, wyjątkowe miejsce. 

sesja ciążowa kołobrzeg
sesja ciążowa koszalin
sesja ciążowa koszalin

A wracając do pogody… Czy było zimno? Jeszcze jak! A w dodatku ze wszystkich sukni do sesji ciążowych jakie miałem w studio Asia wybrała najzwiewniejszą i najlżejszą. Ale wyglądała przepięknie, więc kto by się przejmował pogodą?

sesja ciążowa kołobrzeg

Zazwyczaj sesje ciążowe trwają u mnie dłużej, niż sesje rodzinne czy dziecięce. Najważniejszy jest Wasz komfort i dobre samopoczucie - dlatego pracujemy spokojnie, bez pośpiechu. Tym razem pogoda sprawiła, że było zupełnie inaczej. Mieliśmy przygotowany plan sesji, wiedzieliśmy co chcemy zrealizować i staraliśmy się zrobić to jak najszybciej i jak najsprawniej. I zdecydowanie nam się udało. W troszkę ponad 30 minut zrealizowaliśmy o wiele więcej ujęć, niż planowałem.

Jestem pewien, że ta sesja ciążowa i fotografie będą wspaniałą pamiątką dla Asi, Marcina oraz ich córki. A ja sobie życzę, żeby podczas swojej fotograficznej drogi zawsze trafiać na tak pozytywne osoby jak Oni…

sesja ciążowa białogard
sesja ciążowa koszalin
sesja ciążowa kołobrzeg