fbpx

Mini sesje świąteczne 2020

Długie przygotowania i planowanie. Sześć weekendów, dziewięć dni zdjęć. Cztery kilo rozsypanej przez Was mąki, kilka opakowań zjedzonych pierniczków, jeden potłuczony słoik ze sztucznym śniegiem 😉 A do tego masa dobrej zabawy i niezliczona ilość uśmiechów – Waszych i moich. Oraz setki udanych zdjęć – aż żałuję, że nie wszystkimi mogę się z Wami podzielić. Sesje Bożonarodzeniowe 2020 już za nami. Będzie co wspominać…

sesje świąteczne Białogard

Jeżeli wydaje Wam się, że świąteczne ciężarówki Coca Coli pojawiają się w telewizji odrobinę za szybko, a Last Christmas słychać w radio kilka tygodni przed tym, zanim w ogóle pomyślicie o świętach… Cóż, może w takim razie zainteresuje Was fakt, że fotografowie swoje sesje świąteczne zaczynają szykować mniej więcej w sierpniu 😉 Pomysł na scenki, zakupy, ustawianie scenek i planowanie kadrów. Potem testy, testy, testy… I poprawki, a więc znowu zakupy, znowu ustawianie, znowu testy. Wiele dni intensywnej pracy. Po to, aby na koniec października wszystko było gotowe i dopięte na ostatni guzik. 

Na sesje świąteczne zazwyczaj zapraszam Was w październiku i listopadzie. Wcześnie. Ale to po to, abyście swoje zdjęcia, odbitki i pamiątkowe albumy otrzymali jeszcze przed świętami .

sesje świąteczne Białogard

Sesje świąteczne 2020 były dla mnie wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy miałem przyjemność gościć Was w moim przydomowym studio w Białogardzie. Przygotowałem dla Was dwie scenki: klimatyczny świąteczny pokój oraz świąteczną kuchnię, gotową do przygotowania bożonarodzeniowych pierniczków. 

Już od pierwszych sesji z przyjemnością stwierdziłem, że obie przypadły Wam do gustu. Pokój idealnie pasował do rodzinnych i dziecięcych portretów. A kuchnia pełna mąki? Cóż… Tam to dopiero się działo!

sesje świąteczne białogard

Pomimo, że czas mini sesji był dla mnie wyjątkowo pracowity, wspominam go bardzo dobrze i nie mogę się już doczekać sesji świątecznych 2021. Latem przyjdzie czas na przygotowania, tymczasem w głowie rodzą się już pomysły na poszczególne scenki. Tym razem na pewno będzie ich więcej, niż dwie 🙂 

Dziękuję Wszystkim którzy stanęli przed moim obiektywem – za zaufanie, za pozytywną energię i świetne nastawienie. Za to, że do sesji zawsze byliście doskonale przygotowani. 

Do zobaczenia za rok!