fbpx

Cennik

Pakiet mini

250 zł

Pakiet standardowy

350 zł

Pakiet rozszerzony

450 zł

Dodatkowe ujęcia

Po każdej sesji otrzymujecie ode mnie dostęp do galerii internetowej z wszystkimi zdjęciami jakie wykonałem podczas sesji. Z tych zdjęć wybieracie zdjęcia, które po obróbce trafią do Was w postaci odbitek oraz wersji elektronicznej. Wybieracie ich tyle, ile znajduje się w pakiecie, na który się zdecydowaliście. 

Jeżeli jednak zechcecie wybrać więcej zdjęć, niż początkowo planowaliście – nie ma najmniejszego problemu.  Cena dodatkowego ujęcia jest stała, nie zależy od wybranego przez Was pakietu  i zawsze wynosi 20 zł. 

Rabaty

Stali oraz powracający klienci zawsze mogą liczyć u mnie na rabaty. W podziękowaniu za zaufanie oraz tak po prostu, za to, że jesteście… 

Macie jakieś pytania?

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, coś jest niejasne lub w cenniku nie ma pakietu, którego szukacie – zapraszam serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania, doradzę oraz pomogę znaleźć najlepszy dla Was pakiet.

Podane ceny dotyczą sesji w Białogardzie i w promieniu 25km od Białogardu. W przypadku sesji w dalszej odległości do ostatecznej ceny sesji może dojść koszt dojazdu.

Dla sesji wykonywanych w odległości 25 – 100km od Białogardu koszt dojazdu jest stały i wynosi 50zł. 

W przypadku sesji wykonywanych powyżej 100km od Białogardu koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.