fbpx

Sesje narzeczeńskie

Zaręczyny, okres narzeczeństwa, ślub – niezapomniany okres w życiu każdej pary. Spraw sobie niezapomniany prezent, który pozwoli Ci zawsze wrócić pamięcią do tych pięknych chwil… Sesja narzeczeńska będzie doskonałym pomysłem na prezent – dla Was samych, dla Waszych rodziców lub dziadków – w dniu ślubu. Dodatkowo, sesja narzeczeńska jest doskonałą okazją na sprawdzenie się przed obiektywem, zanim przystąpicie do sesji ślubnej. Dobrze zaplanowana przez fotografa sesja narzeczeńska może też stanowić interesujący wstęp i uzupełnienie sesji ślubnej.

sesja narzeczeńska Białogard

Jak wygląda sesja?

Sesja narzeczeńska zazwyczaj trwa trochę dłużej niż sesja rodzinna czy dziecięca. Wszystko zależy od Was – od tego ile zdjęć z takie sesji będziecie chcieli i w ilu lokalizacjach będziemy fotografowali. Przed sesją porozmawiamy trochę o tym, jakiego charakteru i nastroju kadrów oczekujecie.  Jaka kolorystyka Wam odpowiada, jaki nastrój chcielibyście uzyskać… Na tej podstawię przygotuję dla Was plan sesji, dobiorę najlepsze kadry i ujęcia, znajdę odpowiednie miejsca i doradzę w kwestii stylizacji – tak, aby finalnie zdjęcia były takie, jak sobie wymarzyliście

Sesja narzeczeńska Białogard
sesja narzeczeńska Białogard
sesja narzeczeńska Białogard

Standardowo sesje narzeczeńskie wolę przeprowadzać w plenerze, choć jeżeli zażyczycie sobie zdjęć studyjnych, to nic nie stoi na przeszkodzie aby je wykonać. W zależności od Waszych oczekiwań, fotografować możemy w parku, w lesie, na kwiecistej łące, w mieście i nad morzem… Spacery z aparatem fotograficznym to jeden z moich ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu, dlatego znam wiele ciekawych i niepowtarzalnych miejsc, w których możemy stworzyć wyjątkowe kadry. Podczas jednej sesji odwiedzimy kilka miejsc, aby zapewnić jak największą różnorodność zdjęć. Narzeczeńska sesja studyjna odbywa się w moim studio w Białogardzie.

Sesja narzeczeńska Białogard
Sesja narzeczeńska
Sesja narzeczeńska Białogard

Zdjęcia

Wkrótce po sesji prześlę Wam galerię internetową wszystkich ujęć jakie wykonaliśmy, spośród których wybierzecie te, które do Was trafią.  Po dokonaniu przez Was wyboru, od razu zabiorę się za przygotowanie dla Was finalnych zdjęć. W zależności od Waszego wyboru, dostaniecie je w postaci plików cyfrowych lub dodatkowo eleganckich odbitek – wszystko to w najwyższej jakości. 

Jeżeli będziecie chcieli otrzymać zdjęcia również w postaci albumu – dla siebie, dla rodziców, jako prezent w dniu ślubu – nie ma problemu. Przedstawię Wam możliwe typy i rozmiary albumów, opraw i personalizacji. Wykonam dla Was projekt albumu i prześlę do zatwierdzenia.

Wszystkie zdjęcia które ode mnie otrzymacie przejdą wcześniej proces mojej autorskiej postprodukcji, w której zadbam o jak najwyższe walory estetyczne i techniczną jakość Waszych fotografii. 

Galeria

Zapraszam do zapoznania się z galerią fotografii ślubnej i narzeczeńskiej.